Bize Özel Etkinlikler

Kasım Ayı Etkinlik Takvimi

Kasım ayı yine birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yaptı.3-4-5 Kasım tarihleri arası Puzzle etkinliği ile oyuncular parçaları biraraya getirerek güzel ödüller kazandılar. 7-8-9 Kasım tarihlerinde Yazım Hatası bulma etkinliği ile yeni açılan forum bölümündeki tüm hataları düzelterek, yepyeni bir kılavuz yarattık. Tabi hata bulan oyuncular ödüllerini kazandılar. 12-13-14 Kasım tarihleri arasında Soru - Cevap etkinliği ile birbirinden farklı sorulara oyuncular yanıt aradı. 18-19-20 Kasım tarihleri arasında yine muzip yöneticiler bayrağı forumda sakladı ve oyuncular bayrağı bulmak için mücadele verdi. Son etkinlik ise 27-28-29 Kasım tarihleri arasında Gizli Obje Oyunu ve Aradaki farkı bul oldu. Oyuncular hem gizli objeyi buldular hem de iki resim arasındaki farkları bularak ödüller kazandılar.

Ekim Ayı Etkinlik Takvimi

Ekim ayında etkinliklerimiz hız kesmedi. 17-18-19 Ekim tarihlerinde yap-boz yarışması düzenlendi. Oyuncular hergün farklı bir yapbozun parçalarını biraraya getirerek ödüller kazandı. Cadılar Bayramı etkinliğinin yanı sıra 20-21-22-23 Ekim tarihlerinde soru cevap yarışması düzenlendi. Yine forumda sorulan sorulara oyunculardan gelen cevaplar değerlendirildi ve doğru cevaplar ödüllendirildi.29 Ekim tarihinde ise Cumhuriyet Bayramı'na özel olarak bayrak saklama yarışması düzenlendi. Sakladığımız bayrağı ikk bulan oyuncu ödülünü de şehrine götürdü.

Eylül Ayı Etkinlik Takvimi

Eylül ayında başlayan etkinlik takvimi birçok elenceli etkinliği oyuncularla buluşturdu.19-20-21 Eylül tarihlerinde 'En Güzel Şehir' yarışmasına oyuncular kendi şehirlerinin görüntülerini yükleyerek katıldılar. İlk üçe giren oyuncular ödüllerini aldılar. Hemen arkasından 22- 29 Eylül tarihleri arasında Hikaye yarışması başladı. Bu etkinlikte oyuncular verilen 10 FoE kelimesinden birer hikaye oluşturdular. En yaratıcı ve güzel kurgulanmış hikayeler bizden çeşitli ödüller kazandı.

Ağustos Etkinliği

Ağustos ayında düzenlenen Komik Resimler etkinliğinde oyuncular birbirinden farklı şehir görüntülerini espirili konuşma balonlarıyla süsleyerek gönderdiler. İçlerinden en eğlenceli olan görüntüler ödül kazandı. En eğlenceli görüntüleri seçmek için forumda bir oylama yapıldı. yine oylamaya katılan oyuncular arasından çekilişle bir kişi ödül kazanma şansı elde etti.

19 Mayıs Etkinliği

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlediğimiz ödüllü bir etkinlikle tekrar karşınızdayız. Bu sefer önceki etkinliklerimizden farklı olarak ödülü sadece elmas ile sınırlandırmıyoruz. Kazanan kişilerin elmas, ürün ve ozalit kazanacağı etkinliğimize katılmak çok basit sadece bir forum hesabına sahip olmanız yeterli.Tablo içindeki kutularda farklı rakamlar ve bu rakamların başlarında + - x gibi işlem işaretleri bulunmaktadır. Etkinliğe katılmak için ilgili konuya tabloda seçtiğiniz 3 kutuyu sırası ile yazmanız yeterli. Kutuları A9 R1 şeklinde isimlendirmeniz gereklidir.

23 Nisan Etkinliği

Bu etkinliğimizde sizlerinde eğlenmesini istiyoruz bu yüzden çok renkli bir etkinlik düzenledik. Sizlerden bu sefer kendi çizdiğiniz bir resim isteyeceğiz. Toplamda 2800 elmas dağıtılacak olan etkinliğimize katılmak istiyorsanız 23 Nisan temalı bir resim yapmanız yeterli olacaktır.
Katılım Şartları :
-Resim boyutları katılımcıların kendi kararına bırakılmıştır. Resim teması 23 Nisan Çocuk Bayramı olmalıdır. Resim için kara kalem yada istediğiniz herhangi bir boya türünü kullanabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden herhangi bir programla çizilen resimler kabul edilmeyecektir.
- Her user sadece bir resim ile yarışmaya katılabilir. Konuya atacağınız ilk mesajdaki resim yarışmaya katıldığınız resim olarak kabul edilecektir. ( Katılım koşullarına uygun olmayan resimler bu değerlendirmeye alınmayacaktır. Konuya attığınız ilk resim kurallara uygun değil ise atacağınız ikinci bir resimle katılabilirsiniz. Konuya atılan kurallara uygun ilk resim kabul edilecektir.)
-Yarışmaya katılmak için ilgili konuya çizdiğiniz resmin görüntüsünü atmanız yeterlidir. Resmi görüntülemek için fotoğraf makinesi yada tarayıcı kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus resmi net bir şekilde görüntülemeniz gerektiğidir.
-Yarışmayı kazanmanız durumunda resmi sizin yaptığınızı doğrulamak için resim tamamlanmadan önce çizim halinde çekilmiş bir fotoğraf sizden istenecektir. Lütfen resmi tamamlamadan önce görüntülemeyi unutmayınız.
-Resimler üzerinde sanal ortamda yapılan herhangi bir oynama tespit edilirse resim yarışma kapsamına alınmayacaktır. Resim dışı alanları düzeltme için kesebilirsiniz ancak resim üzerinde sanal bir eklenti oynama düzeltme vb. yarışmadan elenmenize sebebiyet verecektir.

30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle forumda bir başlığa yandaki bayrağımızı sakladık. bulan ilk kişi 300 elmas ile ödüllendirilecek. Zafer Bayramınızı kutlar, iyi eğlenceler dileriz.

Online Bilgi Yarışması

Oyun içerisinde bulunan online sohbette farklı tarihlerde düzenlediğimiz bilgi yarışmalarında ödüller dağıtıryoruz. Basit sorular sorduğumuz bilgi yarışmasında, soruları ilk bilen oyuncular 50 veya 100 Elmas kazanıyor. Şu ana kadar Brisgar ve Dinegu dünyalarında düzenlenen yarışma çok yakında diğer dünyalarda da düzenlenecek. Yarışmaya katılmak için sadece online olmanız yeterli.

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah