Mesajlar ve Forum

Mesajlar

İletişim anahtardır. Mahallenizdeki belirli bir oyuncu ile konuşmak, mesaj gönderip almak için Mesajlaşma Merkezi’nin kullanınız. Forumda ise, ilave olarak oyundaki güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilir ve diğer tüm oyuncularla etkileşime geçebilirsiniz. Fakat, lütfen insanlarla iletişim kurarken arkadaşça bir ton kullandığınızdan ve kimseye saldırmadığınızdan veya incitmediğinizden emin olunuz.

Oyuncuya Mesaj Gönderme

Mesaj göndermek istiyorsanız, Mesajlaşma Merkezindeki “Mesaj Yaz” alanına alıcının adını yazınız. Aşağıdaki kısma mesajınızı yazınız ve “Mesajı Gönder” butonuna tıklayınız. Bir mesaj alırsanız, Şehir Görünümü ekranınızdaki Mesajlaşma Merkezi simgesi yanıp sönecektir. Alınmış ve gönderilmiş mesajlar ile bütün konuşmalar “Konuşmalar” alanında bulunabilir. Bütün bir konuşmayı okumak için –ayrıca tabii ki konuşmayı silebilir ya da devam edebilirsiniz- büyüteç simgesini kullanınız.

Sohbet

Loncanızdaki ya da Mahallenizdeki ya da Dünyanızdaki oyuncularla konuşmak için ekranın sağ-üstünde bulunan anlık konuşma penceresini aşağıya çekiniz ve istediğiniz konuşma kanalını seçiniz. Konuşmanızı arkadaşlık çerçevesinde tutarak istenmeyen şeyler yazmamanız gerektiğini unutmayınız.

Forum

Oyundaki Forumu Aç simgesi yoluyla veya aşağıdaki bağlantıyı takip ederek her iki şekilde de doğrudan foruma ulaşabilirsiniz: http://forum.tr.forgeofempires.com

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah