Destek İşlemi

Diğer oyuncularla bir arada barışcıl şekilde yaşamaktan çok büyük faydalar elde edebilirsiniz. Diğer oyunculara yardım ederseniz, desteğiniz için biraz para alacaksınız. Bununla beraber, yardım edilen olursanız, bunun da yararını açıkca hissedersiniz.. Bir oyuncuya yardım etmek için onun şehrini ziyaret etmek ve orada aşağıdaki işlemlerden birini seçmek zorundasınız. Unutmayınız ki, başka bir oyuncuya 24 saat içinde sadece bir adet işlem yapabilirsiniz, -ve saldırı bir işlem olarak sayıldığından beri- sadece savaş ya da diğer etkileşim türlerinden herhangi birini günde bir defa yapabilirsiniz.

Destek / Cilalama

Bir komşunuzun kültürel binalarını ve süslemelerini cilalyabilirsiniz. Bu andan itibaren sonraki 12 saat için ilgili mutluluk değeri ikiye katlanacaktır.

Destek/Motivasyon

Bir komşunuzun konut binalarını ve üretim binalarını motive edebilirsiniz. Böyle yaptığınızda binadaki mevcut üretim –üretim uzun süreli yürütülüyorsa bu çok daha fazla değerlidir- ikiye katlanacaktır. Motivasyon güzel bir yan etkiye de sahiptir, motive edilmiş bir bina artık yağmalanamaz.

Yardım Sistemi

Yukarıda bahsedilen cilalama ve motive desteğini bir oyuncunun şehrini ziyaret edebileceğiniz gibi otomatik 'yardım' tuşunu kullanarak da yapabilirsiniz. Ancak otomatik 'yardım' sisteminde cila ya da motive yapacağıız binayı seçemezsiniz. Sistem otomatik olarak işlemi gerçekleştirir.

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah