Özel Etkinlikler

Forge of Empires'da düzenlenen güncel etkinlikleri forumdaki duyurulardan takip edebilirsiniz. Yapılan özel etkinliklerin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Kahramanın Hikayesi (10- 18 Eylül 2015)

Meddah oyuncuların şehrini ziyaret etti ve onlara An-War adlı bir kahramanın hikayesini anlatmayı teklif etti. Bu hikayenin hepsini dinleyen ve 10 görevi tamamlayan herkes saldırı sırasında birliklerin ekstra saldırı bonusu almasını sağlayan konut binası gibi çok özel hediyeler kazandı.

FoE Futbol Kupası(12 Haziran- 12 Temmuz 2014, 9 Haziran - 9 Temmuz 2016 )

Forge of Empires dünyası için en büyük turnuvadır. Yetenekli futbolcular komşularıyla FoE Futbol Kupası'nı almak için yarıştı!Oyuncular penaltı atışları yapatı ve isabetli atışlarında kupalar kazandı. En iyi oyuncu zaferin ve şöhretin sembolü olan Komşuluk Kupasını kazandı.

Forge of Empires 1. Doğum Günü Etkinliği (8 Mayıs 2013 - 21 Mayıs 2013)

Forge of Empires 1. yaşını kutluyor, Beta sürümünü artık bitirdik ve çok değerli bir ödül kazandık.Bu güzel haberleri oyuncularımızla beraber kutlamak için eğlenceli bir etkinlik hazırladık. Madam Fortune şehrinizi ziyaret edecek ve bazı sırları sizinle paylaşacak.Katılanlar gizemli görevleri tamamlayarak birbirinden değerli hediyeler kazanacaklar.

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah