Lonca Hakları ve Hazine

Lonca Hakları

Bütün oyuncular GVG aksiyonlarının hepsini uygulama hakkına sahip olmaz. Aşağıdaki düzenlemeleri sadece yetkili kişiler gerçekleştirebilir.


[*] Savunma ordusu slotu açma

[*] Herhangi bir orduyu silme

[*] Savunma ordusunu dağıtma

[*] Özgürlük verme(Bir kişi en fazla 4 sektöre özgürlük verebilir )

[*] Merkez karargahın yerini değiştirme

Lonca hazinesi

Loncanız bölgeler alırken ve genişlemesini sağlarken savunma ve kuşatma ordularınız için açmanız gereken slotların masraflarıda artacaktır. Bütün lonca olarak birleşerek ürün katkısı yapmak zorunda kalacaksınız ki burada lonca hazinesi devreye giriyor.
Ordu yerleştirmek istediğinizde ilk olarak ürün katkısı sağlayabileceğiniz ordu slotu açma ekranına yönlendirileceksiniz.

Aşağıdaki resimde 30 Demir ve Dokuma gerekiyor ve hazinenizde mevcut olduğunu hemen altında görebiliyorsunuz çünkü bunlar yeşil renkle belirginleştirilmiş. bu slotu açmak için bunların yanı sıra kireç taşı, Mücevherve abanoz ihtiyacımız var.loncanın bu slotu açabilmesi için bu ürünleri tedarik etmesi ödeme yapması gerekiyor.Butonların üzerinde sizin veya diğer üyelerin ne kadar katkı sağlıyabileceği yazıyor. şu an ki durumda 15 mücevher ve 15 kireçtaşı gerekiyor. Ayrıca elmasla abonoz alım loncanıza katkı sağlıyabilirsiniz. Mütün ürünler yeşil olduğunda ozaman slotu açabilirsiniz


TÜYO: Bölgeye özgürlük verirseniz( bölgeyi elden çıkarırsanız) bu bölgeye yaptığınız ürün kantkısınada etki eder.

Aynı zamanda lonca hazinenize hazine ekranına gelerek isterseniz katkı sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekranda gördüğünüz üzere lonca pek zengin sayılmaz:

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah