Ön Bilgi

Oyunda bir loncaya dahil olmak çok değişik avantajları da yanında getirecektir. Bunlar arasında yardımlaşmada kolaylık ilk sırada gelir. Oyunun temel değerlerinden olan ticaret ve ilerleme puanının size avantajları olacaktır. Mesela; lonca üyesi olmayan birileri ile ticaret yapmanız için ilerleme puanına ihtiyacınız vardır ancak lonca içi ticaretlerde ilerleme puanı kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca lonca üyesi olarak birçok müttefik de kazanabileceksiniz. Lonca üyesi üretimlerinizi ikiye katlayacak olan motive ve cila işlemlerinizin daha düzenli ve yararlı bir kazanım haline geleceğidir. Lonca forumuna ve lonca chat bölümüne giriş hakkınız da olacak ve ayrıca belirlenmiş ortak iletişim pencereniz ile sadece loncanızdaki üyeler ile kesintisiz iletişim özelliğine kavuşacaksınız.

Diğer oyuncular sizi loncalarına davet edebilirler, eğer bir loncaya üye değilseniz kendi loncanızı kurabilir ve siz diğer oyuncuları davet edebilirsiniz.

Lonca içinde bulabileceğiniz diğer bir avantaj ise yardımseverliktir. Lonca arkadaşlarınız sizin şehrinizi ziyaret eder ve binalarınızı düzenli olarak cilalayabilirler. ( Bu da mutluluğu artırmak için çok önemli bir özelliktir.)Lonca üyeleri sizinle uygun oranlarda ticaret yapabilirler. Tabi onlar da karşılığında aynı şeyleri sizden beklerler.

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah