Dönemsel Etkinlikler

Forge of Empires'da düzenlenen güncel etkinlikleri forumdaki duyurulardan takip edebilirsiniz. Yapılan dönemsel etkinliklerin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Sevgililer Günü

Aşk mahkumu Rose ve Jack ya oyuncuları hızla batırıyor ya da gerçekten yardım ediyor. Bu delidivane çift sizleri birçok mücadeleyle karşı karşıya getiriyor ama en sonunda onların kaderini yine sizlerin kararları belirliyor.

Bahar Etkinliği

Grena Darn bu sene yine kostümlerini giyerek sizin yardımınızla yumurta saklamak ve toplamak için şehri ziyaret etti. Arkadaşlar ve komşular yumurtalarını değiş tokuş yaptılar, bazıları ise özel binalar ve portreler kazanmak için yumurtaları biriktirdi. Eski favorilerinizle beraber yeni bir birlik de bu etkinlikle tanıtıldı.

Mayıs Günü

Sanki yerden göğe doğru çiçek kulesi yükseliyor, Mayıs Direği ziyaretçilerini rengarenk kurdele ve dansçılarına davet ediyor. Çok enerjik yeni görev vericiniz Hilde ile tanışın. O, gençlik anılarındaki Mayıs Günü festivalleri kadar güzel bir gün geçirmek istiyor. Hadi hayalini gerçekleştirin ve festivali beraber kutlayın!

Yaz Etkinliği

Bu sene Greva daha oryantal bir temaya karar verdi : güneş, kum, gizem ve egzotik hediyeler. Sfenks, Kervensaray ve Ziggurat gibi yepyeni binalara ek olarak oyunculalar şanş çarkını çevirerek eski eşyalardan, birliklerden, binalardan ve kaynaklardan da kazandılar. Dahası, her çevirme 77 ulaşana kadar sayıldı. Bir kez bu rakama ulaşıldımı komşuların hepsi 20 madalyayı evlerine götürdü.

Cadılar Bayramı Etkinliği

Korkunç ziyaretçi oyuncuları birbirinden zor bilmecelerle mücadeleye zorladı. Korkmamak için ortada hiçbir sebep yoktu! Çünkü Jack O'Lantern gizemli bir yaratık olmasının yanı sıra cömert ve dost canlısı.Direktiflerini takip eden herkesi büyük bir mezarlık ve çılgın bilim adamının laboratuvarı ile ödüllendirdi.

Kış Etkinliği

Ayaz bir kez daha imparatorluğunuzu ziyaret etti, kış mevsimi için bazı yeni görevler getirdi. Aralık ayının her günü oyuncular farklı bir mücadele ile karşılaşıp Yıldız kazanmak için görevleri tamamladı. Bu yıldızlarla beraber hediye ekranından değişik hediyeler kazandılar.

Dünya seçimi

Tekrar hoş geldin, .

Şu ana kadar oynamış olduğun dünyalar şöyle:
  Henüz keşfetmediğin yeni bir dünyada oyna

   değil misin?

   Oturumu Kapat

   blaaah